KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13051529
nr 1305 1529
Gouache
Oidentifierad konstnär. Signerad, St Martinsbron Toledo, 48x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:26:23
2/2 01:40:07
Gouache